SAN VITO LO CAPO, SCOPELLO, CASTELLAMMARE DEL GOLFO

SAN VITO LO CAPO, SCOPELLO, CASTELLAMMARE DEL GOLFO

SAN VITO LO CAPO – miasteczko na południowym zachodzie, słynące z pięknych, długich białych plaż. Morze jest tu krystalicznie czyste, a promenada ciągnie się wzdłuż plaży. Ogromna ilość hoteli restauracji, barów w których można spróbować specjałów kuchni sycylijskiej.
San Vito Lo Capo jest popularne również ze względu na coroczny festiwal kuskusu!

CASTELLAMMARE DEL GOLFO – magiczne miasteczko nad morzem Tyrreńskim, nazwa pochodzi od znajdującego się tutaj zamku (castel-a-mare, zamek nad morzem) warto przyjechać tutaj aby zobaczyć port rybacki otoczony górą oraz średniowiecznymi uliczkami które tętnią życiem w dzień i w nocy.

 

SCOPELLO – to maleńkie miasteczko, zbudowane wokół Baglio tzw folwark, można tam znaleźć piękną ceramikę, widok na dawną Tonnarę oraz Faraglioni.
Scopello jest znane również ze względu na to, że to właśnie tam był kręcony film Ocean’s Twelve…niezapomniane widoki, krystaliczna woda o wielu odcieniach to z pewnością zagwarantuje Wam wspaniałą przygodę.

Wycieczka samochodem- całodniowa.
Zwiedzamy wszystkie z wyżej wymienionych miejsc, korzystamy jeśli mamy ochotę z kąpieli wodnych w San Vito lo capo, odwiedzamy słynny port w Castellammare del Golfo , jemy sycylijski lunch, a na koniec zostawiamy wspaniałe widoki jakie zapewni nam Scopello.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Ilość osób

  Telefon

  Nazwa Wycieczki

  Data i godzina odbioru

  Inne